#7564 | 2016-12-09 Toruń, Poland

Analityk Systemowy IT (M/W)

Do projektu w branży dystrybucyjnej poszukujemy Analityka Systemowego IT.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie oraz analiza biznesowa nowych produktów i usług IT zgodnie ze standardami.
  • Zbieranie, dokumentowanie i uzgadnianie wymagań klientów wewnętrznych dotyczących produktów i usług IT.
  • Weryfikacja jakości aplikacji poprzez: testowanie i sprawdzanie zgodności ze standardami.
  • Weryfikowanie dokumentacji funkcjonalnej i technicznej, tworzenie dokumentacji testowej.
  • Organizowanie testów odbiorczych użytkownika (testy UAT).

Wymagania:

  • Umiejętności analityczne (biznesowe, systemowe).
  • Umiejętność tworzenia specyfikacji wymagań (przypadki użycia, scenariusze testowe).
  • Udział/tworzenie koncepcji i projektów rozwiązań informatycznych.
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej, wspierającej wytwarzanie oprogramowania, dokumentacji utrzymaniowej.
  • Umiejętność pracy w ramach zespołu projektowego.
  • Doświadczenie we współpracy z Klientem.
  • Doświadczenie we wszystkich fazach realizowanych projektów.
  • Umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy i adaptacji do środowiska.
  • Znajomość relacyjnych baz danych, preferowany MS SQL.
  • Znajomość zagadnień programowania obiektowego i znajomość technologii webowych.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zakresie BPMN, UML.
  • Doświadczenie w prototypowaniu.

Oferujemy:

  • Pracę w doświadczonym zespole pracującym w oparciu o elementy metodyki SCRUM.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w ramach szkoleń.
  • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: m.in.: Luxmed, Multisport.
  • Możliwość skorzystania z wewnętrznych programów w ramach świadczeń.
  • Strefy relaksu i wyciszenia.
  • Stałą pracę w Toruniu.

Start: ASAP
Czas trwania: Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Lokalizacja: Toruń, Poland
Type: Employment

Das Projekt ist nicht mehr vakant

Wir bedauern Ihnen mitteilen zu müssen, dass die Suche nach passenden IT-Beratern für dieses Projekt bereits abgeschlossen ist.

Bitte klicken Sie auf „Verfügbare Projekte“, um alle vakanten Projekte einsehen zu können.

Sie sind Kunde und auf der Suche nach einem ähnlichen Profil? Bitte nutzen Sie das Formular „Beraterprofil ansehen“ auf unserer Internetseite für Kunden.